دریافت|شرکت بیمه کپتیو : مرور بازار امروزی|

کپتیو , شرکت بیمه کپتیو , مزایای کپتیو, معایب کپتیو, انواع کپتیو, شرکت بیمه کپتیو : مرور بازار امروزی|673797|ekn50308977|
این فایل درباره ی شرکت بیمه کپتیو : مرور بازار امروزی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

امروزه کپتیو راه خود در برنامه‌ریزی ریسک شرکتی را باز کرده است. شرکتهای بیمه کپتیو 2 تا 3 درصد از بازار بیمه بازرگانی را تشکیل داده و تعداد آن از سال 1960 که اولین کپتیو در برمودا تشکیل شد، به آرامی در حال رشد است.

امروزه کپتیو در بین 1000 شرکت فورچون چیز ثابتی است اما عجیب نیست که بسیاری از شرکتهای کوچک و حتی گروه‌های افراد، اثربخشی ساختارهای شرکت بیمه کپتیو را کشف کرده‌اند. افزایش رقابت بین فروشندگان و قانونگذاران اقامتگاه‌ها، نوآوری‌های ساختاری را پرورش داده و تشکیل کپتیو و هزینه‌های عملیاتی آن را تا حدی پایین آورده که کپتیو گزینه‌ای واقع‌گرایانه حتی برای سازمانهای نسبتا کوچک شده است.

در حالی که رقابت برای صنعت کپتیو خوب بوده و اجازه دسترسی وسیع به بازار را داده است، کپتیوها هنوز برای فردی نیستند. مدیران ریسک و مدیران مالی زرنگ باور دارند که تصمیم به تشکیل کپتیو نباید از روی بی‌علاقگی اخذ شود. تشکیل کپتیوها نسبتا ساده است اما خاتمه دادن به آن می‌تواند بسیار مشکل باشد. برای آن مدیران ریسک و مدیران مالی که آشنایی نزدیک با ریزه‌کاریهای شرکت بیمه کپتیو ندارند، تحلیل امکان‌سنجی غیرمنحرف کپتیو همیشه اولین گام احتیاطی در این حوزه خواهد بود.

این مقاله به زبان انگلیسی و در 6 صفحه بوده و ترجمه آن به زبان فارسی و در 5 صفحه آماده شده و با قیمت ارزان در اختیار شما قرار داده می شود.مطالب دیگر:
🔍دانلود تحقیق درباره رضایت شغلی و متغیرهای مرتبط با آن word🔍دانلود تحقیق درباره شخصیت افراد و دیدگاه ها word🔍دانلود تحقیق در مورد شغل و گروه های شغلی docx🔍دانلود تحقیق درباره فرسودگی شغلی و عوامل آن word🔍دانلود تحقیق درباره کمالگرایی و نظریه دانشمندان word🔍دانلود تحقیق درباره فرهنگ و ویژگی های آن word🔍دانلود تحقیق درباره رویکرد فلسفی به معرفت شناسی و باورهای معرفت شناختی word🔍نمونه سؤالات برنامه نویسی مقدماتی زبان C🔍دانلود تحقیق در مورد رابطه جنسی و مولفه های آن  docx🔍دانلود تحقیق در مورد مفاهیم نظری رضایت زناشویی  docx🔍دانلود تحقیق در مورد مهارت های ارتباطی و انواع آن ها  docx🔍پاورپوینت ماشین آلات راهسازی و ساختمانی - دامپر ‬‎🔍جزوه درس زن و حقوق خانواده در اسلام🔍جزوه شیمی مواد غذایی 2🔍پاورپوینت ماشین آلات راهسازی و ساختمانی - ماشین آسفالت تراش 🔍دانلود تحقیق در مورد بهره وری سازمانی و تاریخچه آن docx🔍دانلود تحقیق در مورد بهزیستی روان شناختی و سبک های فرزند پروری docx🔍دانلود تحقیق در مورد خانواده و رضایت زناشویی docx🔍دانلود تحقیق در مورد خلاقیت سازمانی و ویژگی های آن  docx🔍دانلود تحقیق در مورد خودکارآمدی عمومی docx🔍دانلود تحقیق در مورد دیدگاه هایی درباره شخصیت و ناتوانی هیجانی  docx🔍دانلود تحقیق در مورد رضایت شغلی و تاثیر آن بر عملکرد افراد  docx🔍دانلود تحقیق در مورد رضایت شغلی و مراحل فرسودگی شغلی  docx🔍دانلود تحقیق در مورد سازگاری اجتماعی و ویژگی های شخص سازگار  docx🔍دانلود تحقیق در مورد سازگاری و انواع آن  docx